Studenttingsvalget 2019

Resultater

0
studenter hadde stemmerett
0
stemmer avgitt
0 %
Valgoppslutning

Valgte representanter:

Trondheim

Anders Bendiksen

Fakultet for Naturvitenskap

Andreas K. Sund

Fakultet for Ingeniørvitenskap

Aslak Hollund

Fakultet for informasjonsteknologi og elektroteknikk

Charlotte Söderström

Fakultet for informasjonsteknologi og elektroteknikk

Erik Solberg Finnes

Fakultet for Økonomi

Espen L. Pedersen

Fakultet for Samfunns- og Utdannings-vitenskap

Håkon Gravem Isaksen

Det humanistiske fakultet

Ingeborg P. Reigstad

Fakultet for ingeniørvitenskap

Ingrid Folstad

Fakultet for ingeniørvitenskap

Karoline Bonnerud

Fakultet for informasjonsteknologi og elektroteknikk

Line Ås Finberg

Fakultet for økonomi

Lone B. Christoffersen

Fakultet for Samfunns- og Utdannings-vitenskap

Sanne S. Hansson

Fakultet for Arkitektur og Design

Sigurd Solheim

Fakultet for Samfunns- og Utdannings-vitenskap

Simon Løvdal

Fakultet for informasjonsteknologi og elektroteknikk

Talal Mohammad

Fakultet for Medisin og Helsevitenskap

Thomas Ramirez

Fakultet for informasjonsteknologi og elektroteknikk

Torkil Seljestokken

Fakultet for Ingeniørvitenskap

Vegard Undheim

Fakultet for Naturvitenskap

Åse Marie Mundal

Fakultet for Samfunns- og Utdannings-vitenskap

Åsne Stige

Fakultet for informasjonsteknologi og elektroteknikk

Gjøvik

Gøran Borg

Fakultet for Ingeniørvitenskap

Lina Marie Feste

Fakultet for Økonomi

Ålesund

Savan Anghan

Fakultet for Ingeniørvitenskap

Tom André Helvig​

Fakultet for informasjonsteknologi og elektroteknikk

Arbeidsutvalget 2020

Torsdag 14. november hadde Studenttinget 2020 sitt konstituerende møte,
og valgte hvem som skal sitte på fulltid hele neste år for å arbeide på deres vegne.

Studenttingets arbeidsutvalg 2020: F.v. Håkon Gravem Isaksen, Tobias Røed, Åste S. Hagerup og Simon Løvdal

Leder: Åste Solheim Hagerup
Læringsmiljøpolitisk ansvarlig (nestleder): Simon Løvdal
Internasjonalt ansvarlig: Tobias Røed
Fagpolitisk ansvarlig: Håkon Gravem Isaksen